DPSN 2021. Jak zbudować nowoczesny i zrównoważony ład korporacyjny?

16 czerwca 2021 r., godz. 9:00-15:00

Wypełnij formularz, aby zapisać się na wydarzenie

Dane do faktury:

Poprzez kliknięcie przycisku “Zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PwC oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.**

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata biznesu? Zaznacz poniższe pola:

w szczególności newslettery od PwC i Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, na podany wyżej adres e-mail.***
w szczególności zaproszenia na inne wydarzenia od PwC i Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, na podany wyżej numer telefonu.***

* Pola obowiązkowe

** Zgodę możesz wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres pl_privacy@pwc.com lub rodo@seg.org.pl. Administratorami Twoich danych osobowych są PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, z siedzibą w Warszawie (00-29) przy ul. Nowy Świat 35/5a. Dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji i przeprowadzenia wydarzenia. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności Forum Rad Nadzorczych.

***Masz prawo do wycofania zgody w każdej chwili. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania subskrypcji. Możesz także wycofać zgodę poprzez wysłanie wiadomości na adres pl_privacy@pwc.com lub rodo@seg.org.pl.

Administratorami Twoich danych osobowych są PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, z siedzibą w Warszawie (00-29) przy ul. Nowy Świat 35/5a. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego poprzez wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub komunikację marketingową za pośrednictwem telefonu. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Janković-Żelazna

Agnieszka Janković-Żelazna

Menedżer Programu Forum Rad Nadzorczych, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 385

Milena Konieczko

Milena Konieczko

Starszy specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 50 7660