Nowa ustawa o biegłych - konsekwencje dla członków rad nadzorczych

05/07/17

XXIV Forum Rad Nadzorczych

 

Już 20 września 2017 r. zapraszamy na kolejne spotkanie, podczas którego wspólnie z zaproszonymi ekspertami skoncentrujemy się na nowej ustawie o biegłych oraz konsekwencjach dla członków rad nadzorczych.

 

Zarejestruj się


20 września 2017 r.

Sala Notowań warszawskiej GPW (ul. Książęca 4, II piętro)

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu w Warszawie oferujemy możliwość zdalnego uczestniczenia online – wystarczy wybrać odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września 2017 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny.

Wydarzenie dedykowane jest Członkom Zarządów i Rad Nadzorczych spółek giełdowych. 

Uczestnictwo możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim (mailowym) potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy z powodu wyczerpania limitu miejsc w Sali Notowań.

Bądź na bieżąco

z Forum Rad Nadzorczych

Aby otrzymywać informacje o kolejnych spotkaniach i innych inicjatywach podejmowanych w ramach Forum Rad Nadzorczych, zapraszamy do subskrypcji informacji od nas. Rejestrując się, będziecie Państwo otrzymywać najświeższe materiały informacyjne FRN prosto na podany adres e-mail, natychmiast po publikacji.

Zapisz się

 

Organizatorzy
 


Partner
 

KIBR logo

 

Partner Technologiczny

 

unicomp
Kontakt:

Agata Bednarczyk

Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 692 49 45
e-mail

Skontaktuj się z nami

Magdalena Chyziak
Starszy Specjalista ds. Konferencji
Tel.: +48 519 507 254
Email

Obserwuj nas